RD MALEŠICE INTERIÉR

Návrh interiéru rodinného domu v developerském projektu jsme řešili před předáním domu ve fázi shell and core. To nám umožnilo i z části zasáhnout a upravit dispozice stavby pro potřeby mladé rodiny. Dům je třípodlažní se dvěma bytovými jednotkami. Jednotka v 1PP s přímým výstupem na zahradu byla zvolena jako nájemní. Rodina bude obývat dvě horní podlaží. V přízemí je velkorysý společenský prostor navazující na terasu a vstup na zahradu. Klidová zóna – ložnice – byly umístěny do posledního podlaží, kde ke každému pokoji náleží terasa.

Schodiště bylo původně navrženo s velkým „zrcadlem“ přes všechny podlaží. Navrhli a zrealizovali jsme rozšíření hlavní podesty u vstupu a tím jsme získali velkorysý velký vstupní prostor finálně s dekorativním dřevěným zábradlím.

Interiér byl pojat velmi nadčasově. Vestavěný nábytek byl vyroben na míru a to v dubové dýze s olejový povrchem. Osvětlení a veškerá elektroinstalace jako inteligentní domácnost řízená systémem KNX. Podlahy v celém domě jsou dřevěné dvouvrstvé Boen. Z podlahových prken byl vyroben i nábytek tvořící předěl mezi výškovými úrovněmi podlah v obývacím pokoji. Strop nad zvýšenou částí obývacího pokoje je rovněž obložen dřevem.

 

Místo: Praha – Malešice

Klient: soukromá osoba

Stupeň PD: arch.studie interiéru

Datum: 2020/2021